Spider Video Player (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Upload
az: Yükləmə

en: Error
az: Səhv

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Up
az: Yuxarı

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Close
az: Bağlı

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: New
az: Yeni

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Themes
az: Mövzular

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın
