Spider Video Player (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (45 entries)

en: Title
da: Titel

en: Next
da: Næste

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Priority
da: Prioritet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Go
da: Skift

en: Size
da: Størrelse

en: Reset
da: Gendan

en: Required
da: Obligatorisk

en: One
da: En

en: Name
da: Navn

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: Insert
da: Indsæt

en: Error
da: Fejl

en: Create
da: Opret

en: All
da: Alle

en: Url
da: URL

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: Up
da: Op

en: here
da: her

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Repeat
da: Gentag

en: Shuffle
da: Bland

en: Down
da: Ned

en: Order
da: Rækkefølge

en: Close
da: Luk

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: New
da: Ny

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Themes
da: Temaer

en: Apply
da: Udfør

en: Publish
da: Udgiv

en: Unpublish
da: Træk tilbage

en: Save order
da: Gem rækkefølge

en: Videos
da: Videoer

en: Library
da: Bibliotek
