Spider Video Player (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (46 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Priority
et: Tähtsus

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Go
et: Mine

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: Required
et: Kohustuslik

en: One
et: Üks

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Insert
et: Sisesta

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Error
et: Viga

en: Create
et: Loo

en: All
et: Kõik

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Up
et: Üles

en: here
et: siin

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Down
et: Alla

en: Order
et: Järjestus

en: Close
et: Sulge

en: Lines
et: Jooned

en: Circles
et: Ringid

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: New
et: Uus

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Themes
et: Teemad

en: Apply
et: Rakenda

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: Videos
et: Videod
