Spider Video Player (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (42 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Next
fa: بعدی

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Priority
fa: اولویت

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Go
fa: برو

en: Size
fa: اندازه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: شناسه

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Error
fa: خطا

en: Create
fa: ایجاد

en: All
fa: همه

en: Url
fa: نشانی

en: Off
fa: خاموش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Up
fa: بالا

en: Flash
fa: فلش

en: here
fa: اینجا

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Down
fa: پایین

en: Order
fa: سفارش

en: Close
fa: بستن

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Video
fa: ویدیو

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Apply
fa: تایید

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: عدم انتشار

en: Save order
fa: ترتیب ذخیره

en: Nature
fa: طبیعت

en: No tags available.
fa: هیچ برچسبی وجود ندارد.
