Spider Video Player (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (47 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Next
fi: Seuraava

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Tags
fi: Tagit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Go
fi: Mene

en: Size
fi: Koko

en: Reset
fi: Palauta

en: Required
fi: Pakollinen

en: One
fi: Yksi

en: Name
fi: Nimi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Upload
fi: Siirrä

en: Error
fi: Virhe

en: Create
fi: Luo

en: All
fi: Kaikki

en: Url
fi: Osoite

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Up
fi: Ylös

en: here
fi: täällä

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Repeat
fi: Toisto

en: Shuffle
fi: Sekoita

en: Down
fi: Alas

en: Order
fi: Järjestys

en: Close
fi: Sulje

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: New
fi: Uusi

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Themes
fi: Teemat

en: Apply
fi: Käytä

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Save order
fi: Tallenna järjestys

en: Videos
fi: Videot

en: Library
fi: Kirjasto
