Spider Video Player (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Priority
gl: Prioridade

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Upload
gl: Subir

en: Error
gl: Erro

en: Create
gl: Crear

en: All
gl: Todo

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Up
gl: Arriba

en: here
gl: aquí

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Repeat
gl: Repetir

en: Order
gl: Orde

en: Close
gl: Pechar

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: New
gl: Novo

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Themes
gl: Temas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Save order
gl: Gardar pedido

en: Videos
gl: Vídeos
