Spider Video Player (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Tags
ht: Tag

en: Size
ht: Grosè

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: All
ht: Tout

en: Off
ht: Fèmen

en: Apply
ht: Aplike

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye
