Spider Video Player (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (59 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Priority
hu: Fontosság

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Go
hu: Mehet

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Required
hu: Szükséges

en: One
hu: Egy

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Playlists
hu: Lejátszási listák

en: ID
hu: Azonosító

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Error
hu: Hiba

en: Create
hu: Létrehozás

en: All
hu: Mind

en: Url
hu: Webcím

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Up
hu: Fel

en: here
hu: ide

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Repeat
hu: Ismétlődés

en: Shuffle
hu: Keverés

en: Down
hu: Le

en: Order
hu: Rendelés

en: Close
hu: Bezár

en: Lines
hu: Vonalak

en: Circles
hu: Körök

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Video
hu: Videó

en: New
hu: Új

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Themes
hu: Sminkek

en: stop
hu: leállítás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: pause
hu: szünet

en: Save order
hu: Sorrend mentése

en: Folder Name
hu: Könyvtárnév

en: Videos
hu: Videók

en: Library
hu: Könyvtár

en: No tags available.
hu: Nincs elérhető címke.

en: play
hu: lejátszás

en: volume
hu: hangerő
