Spider Video Player (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Size
hy: Չափ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Error
hy: Սխալ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Up
hy: Վերև

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Left
hy: Ձախ

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել
