Spider Video Player (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Size
ka: ზომა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Create
ka: შექმნა

en: All
ka: ყველა

en: Url
ka: ბმული

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: New
ka: ახალი

en: Themes
ka: თემები

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
