Spider Video Player (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (54 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Priority
pl: Priorytet

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Go
pl: Idź

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: Required
pl: Wymagane

en: One
pl: Jeden

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Insert
pl: Wstaw

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Error
pl: Błąd

en: Create
pl: Utwórz

en: All
pl: Wszystko

en: Url
pl: URL

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Up
pl: W górę

en: here
pl: tutaj

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Shuffle
pl: Tasuj

en: Down
pl: W dół

en: Order
pl: Kolejność

en: Close
pl: Zamknij

en: Lines
pl: Linie

en: Circles
pl: Okręgi

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Video
pl: Wideo

en: New
pl: Nowy

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Themes
pl: Skórki

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Select theme
pl: Wybierz szablon

en: Save order
pl: Zapisz kolejność

en: Videos
pl: Filmy

en: Library
pl: Biblioteka

en: Start with
pl: Zacznij z

en: In seconds
pl: W sekundach
