Spider Video Player (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (45 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Next
ro: Următor

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Priority
ro: Prioritate

en: Tags
ro: Etichete

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Go
ro: Mergi

en: Size
ro: Mărime

en: Reset
ro: Resetează

en: Required
ro: Necesar

en: One
ro: Unu

en: Name
ro: Nume

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Insert
ro: Inserare

en: Upload
ro: Încarcă

en: Error
ro: Eroare

en: Create
ro: Crează

en: All
ro: Toate

en: Url
ro: URL

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Up
ro: Sus

en: here
ro: aici

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Text color
ro: Culoare text

en: Repeat
ro: Repetare

en: Down
ro: Jos

en: Order
ro: Comandă

en: Close
ro: Închideți

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: New
ro: Nou

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Themes
ro: Teme

en: Apply
ro: Aplică

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: Save order
ro: Salvare ordine
