Spider Video Player (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (50 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Priority
sv: Prioritet

en: Tags
sv: Etiketter

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Go
sv: Gå till

en: Size
sv: Storlek

en: Reset
sv: Återställ

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: One
sv: Ett

en: Name
sv: Namn

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Insert
sv: Infoga

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Error
sv: Fel

en: Create
sv: Skapa

en: All
sv: Alla

en: Url
sv: URL

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Up
sv: Upp

en: here
sv: här

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg

en: Repeat
sv: Upprepa

en: Shuffle
sv: Blanda

en: Down
sv: Ned

en: Order
sv: Ordning

en: Close
sv: Stäng

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: New
sv: Ny

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Themes
sv: Teman

en: Apply
sv: Applicera

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: Select theme
sv: Välj tema

en: Save order
sv: Spara ordning

en: Library
sv: Bibliotek

en: No tags available.
sv: Inga etiketter tillgängliga.

en: play
sv: spela upp
