Spider Video Player (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (70 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Next
uk: Наступний

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Tags
uk: Теґи

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Go
uk: Перехід

en: Size
uk: Розмір

en: Reset
uk: Скинути

en: Required
uk: Обов’язкове

en: One
uk: Один

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Insert
uk: Вставити

en: Playlists
uk: Списки відтворення

en: Upload
uk: Викласти

en: Error
uk: Помилка

en: Create
uk: Створити

en: All
uk: Все

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Up
uk: Вгору

en: here
uk: тут

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Repeat
uk: Повторення

en: Shuffle
uk: Перемішати

en: Down
uk: Вниз

en: Order
uk: Послідовність

en: Close
uk: Закрити

en: Lines
uk: Рядки

en: Circles
uk: Кола

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Video
uk: Відео

en: New
uk: Нові

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Themes
uk: Теми

en: stop
uk: зупинити

en: Apply
uk: Застосувати

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Select theme
uk: Вибір теми

en: shuffle
uk: перемішати

en: pause
uk: призупинити

en: Save order
uk: Зберегти послідовність

en: Folder Name
uk: Назва теки

en: Videos
uk: Відео

en: Auto play
uk: Автоматичне програвання

en: Nature
uk: Природа

en: Library
uk: Бібліотека

en: play
uk: відтворення

en: Thumb
uk: Палець

en: volume
uk: том

en: Select Image
uk: Виберіть зображення

en: Watermark image
uk: Малюнок водяного знаку

en: Video Player
uk: Відеопрогравач

en: Not Required
uk: Не потрібен

en: already exists.
uk: вже існує.

en: Directory:
uk: Каталог:

en: Keep aspect ratio
uk: Зберігати співвідношення сторін

en: Drag and Drop
uk: Перетягування

en: Playlists:
uk: Списки композицій:
