Spider Video Player (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Next
ur: اگلا

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Priority
ur: ترجیح

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Size
ur: حجم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Required
ur: درکار

en: Name
ur: نام

en: Preview
ur: جائزہ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Error
ur: خرابی

en: Published
ur: شائع شدہ
