Plista (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Node title
ar: عنوان العقدة

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال
