Plista (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག
