Plista (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Node title
ca: Títol del node

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament
