Plista (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: Node title
da: Titel

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Update URL
da: Opdatér URL
