Plista (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Access denied
de: Zugriff verweigert

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Basic settings
de: Grundeinstellungen

en: Domain ID
de: Domain-ID

en: Node title
de: Beitragtitel

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: Update URL
de: URL aktualisieren
