Plista (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης
