Plista (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid
