Plista (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Domain ID
eu: Domeinuaren ID-a

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak
