Plista (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Node types
fa: انواع گره

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه

en: Node title
fa: عنوان گره

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی
