Plista (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci
