Plista (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Domain ID
hu: Domain azonosítója

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták
