Plista (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Access denied
it: Accesso negato

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Basic settings
it: Impostazioni di base

en: Node title
it: Titolo nodo

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione
