Plista (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis
