Plista (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Node types
pt: Tipos de conteúdo

en: Basic settings
pt: Configurações básicas

en: Node title
pt: Título do node

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição
