Plista (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Node types
pt: Tipos de nó

en: Basic settings
pt: As definições básicas

en: Node title
pt: Título do nó

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Update URL
pt: Atualizar URL
