Plista (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: Domain ID
ru: ID домена

en: Node title
ru: Заголовок материала

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны
