Plista (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Node title
sk: Nadpis

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie
