Plista (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: Node title
tr: Düğüm başlığı

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları
