Plista (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: Node title
fi: Solmun otsikko

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot
