Plista (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo
