Plista (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: Domain ID
ja: ドメイン ID

en: Node title
ja: ノードタイトル

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン
