Plista (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni
