Plista (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Node title
oc: Títol del nosèl

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament
