Plista (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Node title
pl: Tytuł zawartości

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania
