Plista (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: Node title
vi: Tiêu đề node

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế
