Plista (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Update URL
he: עדכון URL
