Plista (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स

en: Node title
hi: नोड शीर्षक

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका
