Plista (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: Node title
id: Judul node

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian
