Plista (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Node types
nl: Node-types

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Domain ID
nl: Domein-ID

en: Node title
nl: Node-titel

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Update URL
nl: URL voor bewerken
