Plista (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Node title
ro: Titlu nod

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire
