Plista (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Domain ID
sv: ID-nummer för domän

en: Node title
sv: Titel för nod

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster
