Plugin tools (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Options
he: אפשרויות

en: Provider
he: ספק

en: Plugins
he: פלאגינים
