Plugin tools (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Available plugins
kn: ಲಭ್ಯ ಪ್ಲಗ್ಇನ್‍ಗಳು

en: Plugins
kn: ಪ್ಲಗ್‌ಇನ್‌ಗಳು
