Plugin tools (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Options
sv: Alternativ

en: Provider
sv: Leverantör

en: Available plugins
sv: Tillgängliga plugins

en: Plugins
sv: Insticksprogram
