Plugin tools (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: Options
ast: Opciones
